Pojavio se snimak proslave gola Domagoja Vide, Hrvati su pobjesnili

Dinamo je na rijetko viđen način ispao iz Lige prvaka. Plavi su u Ateni protiv AEK-a do 90. minute imali 2:0 što je rezultat koji ih je vodio u play-off rundu Lige prvaka.

Međutim, u nevjerojatnom raspletu primili su dva gola i AEK je prošao dalje s 4:3 ukupno.

Prvo je domaći kapiten Sergio Araujo smanjio na 2:1, što je utakmicu vodilo u produžetak. No, u desetoj minuti dodatka za domaću je ekipu dosuđen kazneni udarac.

Livaković je dobranio udarac Levija Garcije, ali je prvi na odbijenoj lopti bio Domagoj Vida i glavom ju poslao u mrežu za konačnih 2:2 i plasman AEK-a u doigravanje za Ligu prvaka.

Nakon Vidinog gola nastao je haos na stadionu, a mnogi su propustili vidjeti kako je proslavio gol protiv bivšeg kluba.

On nije krio radost, kleknuo je na koljena i digao ruke na nebo posvetivši pogodak ubijenom 29-godišnjem navijaču AEK-a.