Velež pregazio u gostima GOŠK, Haskić junak Rođenih

U prvoj utakmici 13. kola Premijer lige BiH Velež je u gostima savladao GOŠK s čak 0:4.

Arhiva

U drugoj minuti sudijske nadoknade prvog dijela gosti dolaze u vodstvo kada Haskić pogađa mrežu domaćih.

Drugo poluvrijeme je na otvaranju bilo veoma tvrdo, ali gosti do novog gola dolaze u 68. minuti kada je Haskić je uposlio Oreča, koji je šutirao, a na odbijenu loptu je naletio Guliashvili pogodio za 0:2.

Pet minuta poslije Vehabović je ubacio, a na kraju je Haskić pogodio mrežu za 0:3. Novi gol Velež postiže u 83. minuti, Haskić je ubacio, a Šuta je loptu ubacio u svoju mrežu.

Na kraju je Velež slavio zasluženu pobjedu u kojoj GOŠK nije stvorio niti jednu priliku.

GOŠK: Vasilj, Šuta, Skorup, Hasukić, Nižić, Ramljak, Musulin, Šero, Kojić, Mandić, Gogić

VELEŽ: Hadžikić, Oreš, Pršeš, Hrkač, Guliashvili, Suljić, Šikalo, Haskić, Šturm, Vehabović, De Oliveira.