PREMIJER LIGA BiH Očajno Sarajevo jedva izbjeglo poraz u Gabeli (FOTO + VIDEO)

Fudbaleri Sarajeva gostovali su večeras u Gabeli kod ekipe GOŠK-a i uz puno sreće osvojili su samo bod odigravši 2:2.

Do prvog gola se čekalo do 41. minute. Nakon kornera domaći pogađaju prečku, a lopta se odbija do Šere koji pogađa za 1:0.

Do drugog gola GOŠK stiže u 57. minuti. Šahinović brani šut Ramljaka nakon centaršuta s desne strane, a iz gužve Mihaljević pogađa za 2:0.

Sarajevo se u meč vraća preko rezerviste Ajdina Hasića u 63. minuti. Šutirao je iskosa s desne strane i djelovalo je to čak i bezopasno, ali Bobić reaguje amaterski i prima gol za 2:1.

Isti igrač u 66. minuti postiže drugi gol nakon šuta s 20 metara iskosa s lijeve strane.

Rezultat 2:2 je ostao do kraja iako su domaći mogli do trećeg gola, ali je sama sreća spasila bordo tim.

GOŠK: Bobić, Šuta, Skorup, Radenović, Obšivač, Gogić (71. Tabak), Ramljak (71. Čoko), Musulin, Šero (68. Hasukić), Mandić (77. Janković) i Mihaljević (68. Nižić).

Sarajevo: Šahinović, Radović (57. Duraković), Aničić, Soldo, Beganović, Buljubašić, Julardžija, Avramovski, Kyeremeh, Čataković (57. Hasić), Oliveira.