U Bijeljini uhvaćen sa Tijanom Ajfon, a od večeras je državni neprijatelj Barcelone

Fudbaleri Intera u okviru grupe C bili su bolji u derbiju večeri od Barcelone rezultatom 1:0.

Iako gledatelji na Giuseppe Meazzi nisu imali priliku vidjeti mnogo uzbuđenja, jedan gol je riješio pobjednika.

Igrala se druga minuta sudijske nadoknade prvog dijela kada je turski fudbaler Hakan Calhanoglu pogodio nakon asistencije Federica Dimarca.

Barcelona je u 67. minuti poravnala rezultat preko Pedrija, ali je taj gol poništen nakon analize iz VAR sobe jer je Ansu Fati nešto ranije igrao rukom.

A onda u 92. minuti sporna situacija zbog koje će slovenski sudija Slavko Vinčić sigurno biti na meti kritika.

Fudbaler Intera Denzel Dumfries igrao je rukom u šesnastercu, a nakon detaljnog razgovora s VAR sobom, Vinčić je pokazao da nema penala. Do monitora da se sam uvjeri nije ni išao.

Procijenite sami da li je ovo za penal:

Podsjećamo, nesretni sudac našao se u aferi u kojoj je u Bijeljini uhapšeno 35 ljudi na zabavi prepunoj droge, oružja i novca, a Vinčić se tada pravdao rekavši da je bio na poslovnom sastanku.

Tada je rekao da je na poziv prijatelja završio u vikendici u Bijeljini gdje je policija zatekla deset pištolja, 14 paketića kokaina, tri pancirke, mobitele, laptope i 20.000 KM.

Vinčić je nakon informativnog razgovora pušten na slobodu, a Tijana Maksimović je nakon priznanja osuđena na godinu dana zatvora zbog organiziranja prostitucije.