Barcelona povela pa stala - Sve će se odlučivati u revanšu u Kataloniji

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka večeras su se na Diego Armando Maradona stadionu u Napolju sastali domaći Napoli i Barcelona. Krajnji rezultat glasio je 1:1, pa će se sve odlučivati u revanšu.

napoli-barcleona

Prvo uzbuđenje u četvrtoj minuti. Lamine Yamal je primio jedan dobar pas, šutirao s ivice kaznenog prostora, ali pored gola.

Isti igraču devetoj minuti ima novu šansu. Šutirao je malo izvan kaznenog prostora, ponovo neprecizno.

Robert Lewandowski je imao veliku priliku u 14. minuti. Poljak je dočekao lijep ubačaj u kaznenom prostoru, ali šutira pored gola.

Alex Meret Lewandowskog zaustavlja u sitauciji jedan na jedan u 22. minuti, da bi minus kasnije Meret zaustavio i odličan udarac Gundogana.

Nakon sat vremena igre Barcelone je povela. Pedri je poslao sjajnu loptu koju prima Lewandowski i zabija za 0:1.

Šest minuta kasnije šansa i za Pedrija. Pucao je iz voleja, ali Meret brani njegov udarac.

Anguissa u 75. minuti šalje sjajan pas za Osimhena koji izbija jedan na jedan s Ter Stegenom i pogađa za konačan rezultat utakmice.

Dojam je da je Barcelona bila bolja u ovoj utakmici, no i dalje sve ostaje otvoreno. Sve će se, dakle, odlučivati u revanšu koji će se igrati 12. marta u Barceloni.