Barcelona podsjetila na slavne dane, izbacila Napoli i plasirala se u četvrtfinale Lige prvaka!

Barcelona je nakon 1:1 u prvoj utakmici večeras s 3:1 slavila protiv Napolija i plasirala se u četvrtfinale Lige prvaka. Sjajan meč smo gledali na Montjuicu.

Igrala se 15. minuta kada je Raphinha lijepo izbjegao ofsajd, dodao do Lopeza koji pogađa kroz noge Jesusu za 1:0. Gol Fermina Lopeza za 1:0 pogledajte klikom OVDJE

Samo šezdesetak sekundi kasnije, sijevnula je kontra Barcelone. Raphinha pogađa stativu, ali lopta se odbija na nogu Cancelu koji zabija za 2:0. Klikom OVDJE pogledajte pogodak Portugalca za 2:0.

Napoli praktično iz prve prave prilike dolazi do pogotka. Igrala se 30. minuta kada Rrahmani zabija za 2:1 što možete pogledati OVDJE.

Samo četiri minute kasnije moglo je biti 2:2. Di Lorenzo je glavom šutirao, ali Ter Stegen maestralno brani, prenosi Sportsport.ba.

Khvicha Kvaratskhelia je pucao snažno s ruba šesnaesterca, ali je lopta prošla par centimetara kraj desne stative. Bila je to i prva šansa u drugom dijelu meča.