U 94. minuti srušen Arsenal (VIDEO)

Nakon što su na posljednja dva gostovanja u Premiershipu postigli čak jedanaest golova mnogo više se očekivalo večeras od Arsenala na gostovanju kod Porta.

ARSENAL

Topnici su odigrali blijedu utakmicu protiv Porta, istina u gostima, u okviru osmine finala Lige prvaka, a konačan rezultat utakmice bio je 1:0 za Porto.

Utakmica je počela dosta sporo sa obje strane. Niti jedna ekipa nije pravila prilike i igralo se najviše na sredini terena.

Očekivalo se da Arsenal preuzme inicijativu i da krene sa napadima jer su bili favoriti na ovom susretu, ali to se nije desilo niti u jednom trenutku prvog poluvremena.

Prvi dio utakmice ponudio je tek jednu jedinu priliku koja je viđena u 21. minuti, a desila se pred golom Arsenala.

Galeno je bio u šansi i promašio je nemoguće. Prvo je šutirao sa pet metara i pogodio je stativu, a onda mu se lopta odbila u noge, međutim u nastavku je Galeno šutirao pored gola.

Očekivalo se da u drugom poluvremenu ne može gore od Arsenala, ali igrači ovog tima kao da su odlučili da to demantuju.

Igrali su Topnici zaista loše i u drugom poluvrmenu i nisu napravili niti jednu pravu priliku na ovom susretu.

Na kraju, obzirom na sve viđeno Topnici bi bili sretni i remijem, ali su u 94. minuti primili nevjerovatan gol, a strijelac je bio ni manje ni više nego tragičar iz prvog poluvremena, Galeno.