Poluvrijeme na dva meča Premijer lige BiH: Debakl Tuzlaka u Trebinju za pola sata

Odigrano je prvo poluvrijeme na dvije utakmice 17. kola m:tel Premijer lige BiH koje su počele u 13 sati.

Leotar se nalazi na pragu ubjedljive pobjede protiv Tuzla Cityja, koji je u posljednje tri utakmice osvojio svega dva boda, piše SC Sport.

Trebinjci su na svom stadionu Police poveli već u drugoj minuti, strijelac je bio Dejan Uzelac. Nakon toga domaći su u razmaku od tri minute postigli još dva gola, poentirao je Karić u 26. minuti, a zatim i Georgiev u 29. S rezultatom 3:0 ekipe su otišle na odmor.

U duelu Igmana i Posušja nema pogodaka nakon prvog poluvremena.

Gosti iz Hercegovine djelovali su konkretnije, najbolju priliku propustio je realizovati Vukoja koji se našao oči u oči s Ćemanom, ali golman Igmana je izašao kao pobjednik iz tog duela.

Domaći su dobru šansu imali u 38. minuti, nakon centaršuta Velića glavom je šutirao Bodul, ali pored gola.