Odigrana dva meča Premijer lige BiH: Težak poraz Tuzla Cityja u Trebinju

Dvije utakmice 17. kola Premijer lige BiH odigrane su danas na stadionima u Trebinju i Doboj Kaknju.

Igman i Posušje su podijelili bodove odigravši 0:0, dok je Leotar nanio težak poraz Tuzla Cityju rezultatom 4:0.

Leotar je ostvario ubjedljivu pobjedu protiv Tuzlaka koji su u posljednje tri utakmice osvojili samo dva boda.

Domaći su imali vodstvo 1:0 nakon svega dvije minute igre, a strijelac je bio Uzelac. Nakon toga su Karić u 26. i Georgiev u 29. minuti meča pogodili za 3:0 nakon prvih 45 minuta. U nastavku još jedan pogodak u mreži gostiju, a strijelac je bio Čavić u 49. minuti.

U lošoj utakmici Igmana i Posušja nije bilo pogodaka. Imala su oba sastava svoje šanse tokom 90 minuta, ali su napadači zakazali.