9. kolo PLBiH: Posušje i Tuzla City podijelili bodove

Fudbaleri Posušja i Tuzla Cityja remizirali su 1:1 u utakmici 9. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Tako je tim iz Simin Hana na Mokrom Docu prekinuo svoj niz od tri vezana poraza, a bod mu je donio Irfan Hadžić majstorskim pogotkom.

Prvi je na utakmici kapitulirao Fejzić u 31. minuti kada je Maglica centrirao s desne strane, a Begić glavom pogodio za 1:0.

U drugom poluvremenu mnogo je bolje zaigrao Tuzla City i brzo je stigao do poravnanja. Igrala se 50. minuta kada Hadžić sa 15 metara pogađa rašlje gola domaćina za konačnih 1:1.

Posušje: Kolić, Brković, Mandić, Krišto, Begić, Joao Erick, Marić, Bešlić, Maglica, Jenjić, Boban.

Tuzla City: Fejzić, Delimeđac, Šukilović, Nukić, Hadžić, Mehanović, Pantelić, Hodžić, Redžić, Kobiljar, Ordagić.