PREMIJER LIGA BiH Posušje "pomelo" Slogu

Fudbaleri Posušja večeras su na Mokrom Docu deklasirali ekipu Sloge iz Doboja i slavili rezultatom 4:0.

Meč je obilježio Dominik Begić koji je večeras zaista blistao, pošto je postigao gol i upisao asistenciju.

Nije bilo spasa za Dobojlije u 44. minuti, kada je Dominik Begić izborio jedanaesterac, a realizirao ga je pomenuti Boban za 1:0.

Potom u sudijskoj nadoknadi Posušje stiže i do drugog gola, a ovaj put D. Begić asistira za Nikolu Mandića, koji pogađa za 2:0.

Sjajno je Posušje ušlo i u drugi dio meča, te u 53. minuti D. Begić fantastičnu predstavu kruniše i pogotkom za 3:0, prenosi SC Sport.

U 62. minuti je na 4:0 povisio Karlo Kamenar, koji je u mrežu pospremio jednu odbijenu loptu. Nakon toga je Posušje rutinski privelo meč kraju i upisalo tri boda.

Sloga : Šćekić, Dujaković, Grabez, Karač, Milanović (K), Milojević, Nikolić, Popara, Redžić, Šipovac, Vidić.

Posušje: Kolić, Babić, Begić D. (K), Boban, Joao Erick, Kamenar, Lučić, Mandić, Marić, Vrgoč.