Sarajevo - Posušje 3-0: Kraj susreta na Koševu, domaćin zasluženo do tri boda

Od 21:00 na stadionu koševo igra se treće kolo Premijer lige BiH.

Sarajevo je domaćin ekipi Posušja. Obje ekipe su poražene u prvim utakmicama nove sezone. Sarajevo je na Koševu izgubilo od Sloge iz Doboja 1-2, dok je Posušje isto tako na domaćem terenu poraženo od Širokog Brijega istim rezultatom.

Kraj susreta na Koševu. Sarajevo je pokazalo bolju igru i zasluženo su došli do sva tri boda u 3. kolu Premijer lige BiH. Sada je Sarajevo na polovičnom uspjehu jedna pobjeda i jedan poraz, dok je Posušje novu sezonu startalo sa dva poraza. U narednom kolu Sarajevo gostuje ekipi Tuzla Citya, dok Posušje kući igra protiv Željezničara.

Odlična igra Sarajeva u drugom poluvremenu krunisana je i trećim golom. Ziljkić se ponovo upisuje u listu strijelaca. Sada je 3-0

Sarajevo u 70toj minuti stiže do 2-0, strijelac je Ziljkić sa 11 metara.

-Nakon početka drugog poluvremena gosti pokušavaju do egala. Sarajevo nakon gola nije pokazalo ništa.

-Nakon 45 minuta pored stative koju je pogodio Vrančić, ostatak poluvremena bez velikih šansi. Domaći su pokušavali da kreiraju nešto duže napade ali bez uspjeha do zadnjeg minuta sudijske nadokande kada je mrežu gostiju zatresao Oliveira.

-Sarajevo bolje. Goste je spasila stativa koju pogađa Vrančić. Ostatak prvog poluvremena bez velikih prilika.