26. KOLO PLBiH: Igman ostao bez pobjede u finišu meča

Završena je prva utakmica nedjeljnog rasporeda u kojoj je je Igman ugostio Posušje.

Utakmice je završena 1:1. Igman je u ovu utakmicu ušao nakon poraza na najvećem stadionu u BiH od ekipe Sarajeva, dok je Posušje na svom terenu remiziralo sa Tuzla Cityem.

Tek u 39. minuti utakmice, Igman je krunisao svoju bolju igru. Nakon ubačaja sa desne strane, Hebibović je ostao sam i postigao pogodak za 1:0. Na poluvremenu je rezultat bio 1:0.

U drugom poluvremenu su gosti krenuli nešto ofanzivnije. Prvu pravu priliku su domaći imali preko Denkovića nakon što ga je odlično uposlio Mešinović, ali je lopta otišla iznad gola.

Ipak, u 90. minuti utakmice, Boban je poslao centaršut, a Kamenar je sjajno pogodio za 1:1. Bio je to izvanredan pogodak Kamenara. Do kraja utakmice nije bilo velikih prilika, prenio je SC SPort.