Na Old Traffordu viđena jedna od najvećih sudijskih grešaka u historiji fudbala

U okviru 20. kola engleskog Premiershipa Manchester United je savladao Manchester City rezultatom 2:1.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo golove, ali ni mnogo prilika, ali je drugi dio bio mnogo interesantniji.

U 60. minuti City je došao do prednosti: Za 0:1 pogodio je Jack Grealish.

Igrao se 78. minut kada su Crveni đavoli stigli do izjednačenja. Na asistenciju Casemira pogodio je Bruno Fernandes za 1:1.

Međutim, cijela planeta je saglasna da je u trenutku dodavanja Marcus Rashford, kome je bila upućena lopta, bio u ofsajdu i zasigurno je uticao na igru prije pogotka Brune.

Samo četiri minuta kasnije, potpuni preokret. Mladi Alejandro Garnacho je pokazao svoj talenat, odlično je uputio loptu ka Marcosu Rashfordu koji je loptu poslao u mrežu za 2:1.

United je tako nastavio sa odličnom formom. Bila je ovo sedma uzastopna pobjeda za njih, računajući sva takmičenja.