Petrović: Sarajevo je stvarno kvalitetna ekipa, ne znam je li bio spektakl, ali sretni smo

Trener Plemića, Željko Petrović, komentarisao je pobjedu svoje ekipe u večerašnjoj utakmici 28. kola WWin lige BiH na stadionu Pod Bijelim brijegom protiv Sarajeva.

Željko Petrović

“Veoma teška utakmica, dobar protivnik, kvalitetan, kao što smo znali prije utakmice. Važno je da smo pobijedili, ostali smo u trci za naslov. Ne znamo hoćemo li izdržati, sve je manji broj utakmica. Igrali smo protiv stvarno kvalitetnog protivnika. Hajde da budem malo kritičan, mislim da je ovo naša najstresnija ili najgora utakmica koju smo dosad odigrali.

Bespotrebno, vodiš 3:0, minut do poluvremena, treba da to privedeš kraju na italijanski način. Sarajevo je stvarno kvalitetna ekipa, ne znam je li bio spektakl, ali sretni smo da smo pobijedili utakmicu”, kazao je Petrović, piše Sport Centar.