Amar Osim nakon remija sa Slobodom dao izjavu za pamćenje

U okviru zaostale utakmice Premijer lige Bosne i Hercegovine, FK Velež je u Banovićima odigrao 1:1 protiv ekipe FK Sloboda, a nakon susreta za MyTV izjavu je dao Amar Osim, trener Rođenih.

“Mi smo na početku imali sreće, jer je Sloboda imala situacije koje je morala mnogo bolje riješiti. Imali smo kasnije mi neku incijativu i neke dobre situacije. fantastično smo otvorili drugo poluvrijeme, primili pogodak nakon četiri minute. Onda je Sloboda mogla postići i drugi pogodak i riješiti utakmicu. Mi smo onda neke izmjene napravili, pa nije nam ova ekipa izbalansirana kako treba. Dali smo gol iz frljoke, ne znam iskreno ni ko je dao gol. Mislim da je neriješeno realno. Mi smo imali nakon prvog poluvremena nadu da možemo bolje završiti, ali je ostalo izjednačeno na teškom terenu pred domaćom publikom.”, rekao je Osim i osvrnuo se na nastavak sezone za njegovu ekipu:

“Imamo ponovo utakmicu u ponedjeljak protiv Sarajeva, nakon toga nam dolazi reprezentativna pauza koja će nam dobro doći. Nadam se da ćemo u nastavku sezoni biti kompletniji. “