PSV i HSV kod rezultata 2:2 dogovorili da opet igraju utakmicu od 0:0

PSV i HSV odigrali su neuobičajenu prijateljsku utakmicu na pripremama u španjolskoj Marbelli.Nakon prvog poluvremena je završilo 2:2, a momčadi su u drugom poluvremenu odlučile igrati utakmicu od početka. Toj odluci prethodilo je isključenje PSV-ovog stopera Andrea Ramalha pri rezultatu 1:1.

HSV je s igračem više poveo 2:1, a PSV je uspio izjednačiti. PSV je u drugom poluvremenu htio nastaviti 11 na 11, a HSV je prijedlog prihvatio. Oba kluba imala su u interesu odigrati utakmicu punog intenziteta. Međutim, sudac nije dobio dozvolu španjolske sudačke komisije da nastavi utakmicu 11 na 11, a onda su PSV i HSV smislili rješenje na obostranu korist, piše index.hr.

Semafor u Marbella Football Centeru više nije prikazivao rezultat s 2:2. Resetirao se na 0:0 i momčadi su igrale utakmicu od početka (od rezultata 0:0), ali u trajanju od 45 minuta. Na kraju je tim rezultatom i završila utakmica.