Engleska u čuda posmatra šta radi Erling Haaland

Manchester Citys u 5. kolu Premier lige igra kod kuće protiv Nottingham Foresta i već u 38. minuti vodio je 3:0.

Sva tri gola za ekipu Pepa Guardiole zabio je nevjerojatni Erling Haaland kojemu je ovo drugi uzastopni hat-trick nakon što je prošlog vikenda s tri gola potopio Crystal Palace (4:2).

Norvežanin je prvo u 12. minuti izdržao duel s braničem Foresta i dodavanje Fodena pospremio u gol za 1:0. Jedanaest minuta kasnije ispratio je akciju Cityja i poslao loptu u prazan gol, da bi u 38. minuti, nakon glavometa u šesnaestercu gostiju, skočio najviše i glavom zabio za 3:0.

Haaland je tako došao do brojke od devet golova u pet nastupa ove sezone u Premier ligi. čime je postavio novi rekord. Do sad su prvo mjesto dijelili Mick Quinn i Sergio Aguero koji su u prvih pet utakmica u Premier ligi zabili osam golova.