Demirović i ekipa srušili Wolfsburg nakon preokreta, Bayern siguran protiv Darmstadta

Minhenski Bayern koji će po svemu sudeći ostati bez titule danas je s 2:5 slavio kod Darmstadta. Strepio je u prvom poluvremenu jer je domaćin poveo 1:0.

Sharke je doveo domaće u vodstvo u 28. minuti, da bi Bayern do odlaska na odmor preokrenuo preko Musiale i Kanea. Još tri gola u drugom dijelu postižu Musiala, Gnabry i Tel, da bi poraz domaćih ublažio Vilhelmsson.

Augsburg našeg Ermedina Demirovića upisao je novu pobjedu. Slavio je u gostima kod Wolfsburga s 1:3.

Wimmer je doveo u vodstvo Vukove pa u 45. minuti dobio direktan crveni karton nakon čega je izjednačio Maier, da bi Jakić s dva pogotka donio pobjedu gostima, prenosi Sportsport.ba.

Naš Ermedin Demirović je “usporio” pred okupljanje reprezentacije odnosno stao je s nizom golova i asistencija. Danas je igrao 83 minute i dobio žuti karton.

Union je u Berlinu s 2:1 slavio protiv Werdera. Vertessen i Aaronson su pogađali u 50. i 52. minuti, da bi Weiser u 63. minuti pogodio za konačan rezultat.

Heidenheim i Borussia (M) igrali su 1:1. Hack je u 9. minuti doveo goste u vodstvo, da bi bod domaćima spasio Dinkci u 66. minuti meča.

Pobjedu na domaćem terenu protiv Bochuma slavio Mainz. Bilo je 2:0, a dva gola je postigao Burkardt.