BOCHUM - BAYERN 3:2 Treći poraz Bayerna zaredom, Leverkusen mu sad bježi osam bodova

Novi veliki kiks Bayerna! Nakon što je bavarski div u osmini finala Lige prvaka izgubio 1:0 od Lazija u Rimu, sada je doživio i novi udarac u prvenstvu. Momčad Thomasa Tuchela poražena je 3:2 na gostovanju kod Bochuma, 11. momčadi njemačke Bundeslige.

Treći je to poraz Bayerna zaredom u svim natjecanjima jer je prije Lazija upisao i poraz od Bayern Leverkusena. Ekipa Xabija Alonsa tada je slavila 3:0 i odvojila se na vrhu lige u borbi za naslov, a sada je tu prednost u lovu na prestižni trofej povećala na čak osam bodova.

Kane vratio nadu, ali ne i bodove

Bayern je poveo u 14. minuti preko Jamala Musiale, a Bochum je izjednačio u 38. minuti golom Takume Asana. Na odmor se otišlo s vodstvom domaće momčadi od 2:1 nakon gola Kevena Schlotterbecka u 44. minuti. U drugom dijelu Bayern je pokušavao dostići rezultat, ali je umjesto toga primio još jedan gol. Kevin Stoger zabio je s bijele tačke u 85. minuti.

Malo nade Bayernu je vratio Harry Kane golom u četvrtoj minuti nadoknade od osam minuta, ali na kraju je Bayern ipak upisao novi poraz.