Zrinjski demolirao Islanđane, a onda se desilo nešto što je pokvarilo sve: Čelnici kluba se hvataju za glavu

Zrinjski ima veliku prednost u 3. kolu Lige Evrope protiv Breidablika.

Prvo je u 2. minuti Kiš doveo u prednost Plemiće nakon sjajne akcije, a napadač je preciznim udarcem matirao protivničkog golmana. U 22. minuti Plemići stižu do 2:0 Nakon jednog kornera lopta se odbila do Malekinušića koji nije imao težak zadatak.

U strijelce su se upisali kasnije i Kiš te Nemanja Bilbija za 4:0. Do kraja poluvremena Malekinušić postigao je još jedan.

No, ono što može zabrinuti čelnike Zrinjskog jeste činjenica da su navijači ponovo upotrijebili pirotehnička sredstva.

Podsjetimo jučer je Zrinjski kažnjen od UEFA-e sa 30.000 eura zbog upotrebe pirotehničkih sredstava na prethodne dvije utakmice.