Zbog ovog mladog fudbalera Barcelona neće žaliti odlazak Dembelea (VIDEO)

Barcelona je sinoć pobijedila Tottenham rezultatom 4:2 i osvojila trofej Joan Gamper, ali osim pobjede protiv sastava iz Londona, navijači katalonskog giganta imaju još razloga da budu veoma sretni.

Trener katalonskog sastava, Xavi Hernandez, je u 80. minuti susreta u igru uveo mladog Lamine Yamala koji je do kraja susreta pokazao da će u budućnosti biti među glavnim igračima ekipe.

Svega minutu nakon ulaska u igru, 16-godišnjak je majstorski asistirao Ferranu Torresu za izjednačenje rezultata, te je do kraja utakmice bio Barcin najbolji igrač.

Oduševio je publiku odličnim driblinzima i vrhunskom kontrolom lopte što je izluđivalo defanzivce Tottenhama koji su u svega desetak minuta napravili čak sedam prekršaja na njemu, piše Sport1