POLUVRIJEME/ Zrinjski - Sarajevo 2:0: Zlomislić i Bilbija za prednost domaćeg tima

Ovom utakmicom na stadionu Pod Bijelim brijegom bit će spuštena zavjesa na jesenji dio sezone

Na stadionu Pod Bijelim trenutno se igra derbi 18. kola Premijer lige BiH između Zrinjskog i Sarajeva, a rezultat nakon prvih 45. minuta, glasi 2:0. za domaćina.

Zrinjski je došao u vodstvo preko Bilbije, koji je pogodio 15. put u sezoni i iskupio se za promašeni penal, a igrao se 40. minut.

Nešto kasnije veliku prednost za Mostarce donosi Zlomislić, koji je strijelac poslije centaršutra Kiša iz slobodnjaka, te pogađa za 2:0, igrao se 44. minut meča.

Inače, ovom utakmicom na stadionu Pod Bijelim brijegom bit će spuštena zavjesa na jesenji dio sezone u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Ekipe Zrinjskog i Sarajeva počele su meč u sljedećem sastavu:Zrinjski: Marić, Ćorluka, Senić, Radić, Memija, Zlomislić, Ivančić, Malekinušić, Kiš, Sabljić, Bilbija

Sarajevo: Rogić, Beganović, Aničić, Đuričković, Duraković, Mustafić, Buljubašić, Julardžija, Hasić, Anđušić, Oliveira