Ostalo

Novi debakl rukometne reprezentacije BiH: Švicarska rutinski slavila pobjedu

Naredni susret naši reprezentativci će odigrati protiv Rumunije, a meč je na rasporedu sutra u 14 sati.

U drugoj pripremnoj utakmici za nastup na Evropskom prvenstvu, rukometna reprezentacija BiH poražena je na Yellow kupu od Švicarske rezultatom 39:21.

Prvi su poveli Švicarci preko Laube, naša selekcija ponovo je primala izuzetno lake golove, a najbolji u redovima Bosne i Hercegovine bio je Marko Panić sa 10 pogodaka. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 18:14.

U nastavku mnogo bolja igra Švicaraca. Na samom otvaranju napravljena je serija od 4:0 čime su Švicarci otišli na +7.

Igra Zmajeva se ponovo se potpuno raspala u posljednjih deset minuta utakmice, a protivnik nije imao milosti. U finišu susreta dokazivali su se igrači Švicarske sa manjom minutažom selektoru.

Na kraju rukometni Zmajevi ponovo su pretrpili još teži poraz od čak 18 razlike u drugoj odigranoj pripremnoj utakmici pred nastup na Evropskom prvenstvu za nekoliko dana.