Sarajevo slavilo ubjedljivu pobjedu protiv drugoligaša u prvoj pripremnoj utakmici

U prvom pripremnom meču ove zime Sarajevo je bez većih problema savladalo prvoligaša Federacije Bosne i Hercegovine.

Fudbaleri Sarajeva su u prijateljskoj utakmici u Čitluku savladali Radnik iz Hadžića rezultatom 4:0.

U 12. minuti Hamza Čataković je dobio loptu u kaznenom prostoru, dodao do Almedina Ziljkića, koji nalazi prostor za šut i pogađa za 1:0, tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme.

Anđušić i Hasić donose drugi gol Sarajeva u 65. minuti. Odličnu loptu je poslao Anđušić iza odbrane Radnika, a Hasić se snašao, izbacio čuvara i pogodio za 2:0.

Do kraja utakmice Sarajevo još dva puta pogađa mrežu Radnika. Prvo je Nemanja Anđušić pogodio na asistenciju Durakovića, a onda je po drugi put asistirao, ovaj put Renanu Oliveiri za 4:0.

Sarajevo u nedjelju putuje u Umag gdje će nastaviti pripreme.