Znate li da je Džeki ukraden pobjednički gol Intera? Pogledajte malo bolje šta se desilo

Odlično je Inter krenuo u novu sezonu Serije A, baš kao i njihov rival Milan koji je ranije s 4:2 savladao Udinese.

Gostovali “Nerazzurri” kod Leccea, a samo što je krenula utakmica Lukaku pogotkom obilježava svoj povratak na najbolji mogući način.

Nisu se domaći predavali, a u 48. minuti stižu do poravnanja 1:1 golom Ceessaya.

Ipak, u petoj minuti sudijske nadoknade Dumfries nakon asistencije Martineza pogađa za 1:2 i pobjedu Intera.

Edin Džeko je ovu utakmicu počeo na klupi, a u igru je ušao u drugom poluvremenu.

Malo je nedostajalo da Dijamant bude junak Intera. Nakon kornera u posljednjim trenucima utakmice, lopta je stigla do našeg kapitena, ali ga je iznenadila i nije reagovao na vrijeme. Na pravom mjestu je bio Dumfries i pospremio je u mrežu.