Sedam "komada" Željezničara u prijateljskoj utakmici! (FOTO)

Fudbaleri Željezničara su u prijateljskoj utakmici povodom 60. rođendana Fudbalskog kluba Novi Šeher savladali domaću ekipu rezultatom 7:0.

Željezničar je prvo poluvrijeme riješio u svoju korist sa 2:0. Golove su postigli Mijić i Galić. U drugom dijelu Plavi su postigli još pet golova. Strijelci su bili Pavić, Mekić, Štilić, Zubanović, Al Jaber.

Željezničar je u prvom poluvremenu nastupio u sastavu: Muftić – Galić, Cavnić, Cocalić – Ovčina, Mijić, Radovac, Drljo – Boljević, Haračić, Krpić. U drugom poluvremenu su igrali: Dujmović – Bilal, Drina, Mahmić – Hiroš, Mekić, AlJaber, Radinović – Pavić, Štilić, Zubanović.

Iz Željezničara su se srdačno zahvalili Novom Šeheru na sjajnoj dobrodošlici i gostoprimstvu, te im još jednom čestitali 60. rođendan.