Ronaldo jutros napravio novi incident, Portugalci u nevjerici

Fudbaleri Portugala posljednji su sudionici četvrtfinala ovogodišnjeg Svjetskog prvenstva, oni su u osmini finala na stadionu Lusail svladali Švicarsku sa 6-1 (2-0).

Trostruki strijelac za Portugal bio je Goncalo Ramos (17, 51, 67), a po jedan gol su dodali Pepe (39), Raphael Guerreiro (55) i Rafael Leao (90+2), dok je jedini pogodak za Švicarsku postigao Manuel Akanji (58).

Portugalski selektor Fernando Santos na ovom je susretu iz početne postave izostavio kapitena Cristiana Ronalda. koji je bio vidno ljut dok je sjedio na klupi za pričuve. U igru je Ronaldo ušao “tek” u 74. minuti uz ovacije s tribina jer ga je većim dijelom drugog poluvremena prizivala većina portugalskih navijača.

Nije, međutim, bio sretan ni nakon susreta, bez obzira na to što su uništili Švicarce i plasirali se u četvrtfinale.

A u srijedu, dan nakon utakmice, Cristiano se ponovno našao u centru pažnje. On, naime, nije bio na travnjaku i trenirao s igračima koji nisu počeli utakmicu protiv Švicaraca, već je bio s prvotimcima u teretani.

Iz portugalskog Saveza su potvrdili da on nije povrijeđen niti ga muče bilo kakvi problemi, pa zato čudi što nije trenirao s ostalim igračima koji su bili na klupi u prošloj utakmici, gdje mu je bilo i mjesto.