Potez Sadija Manea obišao svijet: U prvom meču za Bayern uradio ono što nikad nije u Liverpoolu

Bayern se već na startu nove sezone Bundeslige nametnuo kao favorit da i 11. put zaredom osvoji titulu njemačkog prvaka uvjerljivom pobjedom 6:1 u Frankfurtu kod Eintrachta, pobjednika Europa lige.Već na poluvremenu Bavarci su vodili 5:0, a među strijelce se upisalo i njihovo najveće ovoljetno pojačanje Sadio Mane.

Bivša zvijezda Liverpoola u 29. je minuti zabila treći Bayernov gol i generalno odigrala odličnu utakmicu. Mane je bio strijelac i na službenom debiju za Bayern, prošlog vikenda u pobjedi 5:3 nad RB Leipzigom u superkupu. Bavarski navijači već su počeli zaboravljati na Roberta Lewandowskog i dobili novog miljenika.

To se vidjelo i na kraju utakmice, kada su ekipu pozdravljali ovacijama i pozvali Manea da im se priključi na tribinama, na što je on preskočio reklamu, popeo se na ogradu, dobio megafon u ruke i poveo navijanje.