Nevjerovatnih 45 minuta u meču Igmana i Veleža: Četiri gola, tučnjava na tribinama…

Završeno je turbulentnih prvih 45 minuta u hercegovačkom okršaju Igmana i Veleža, a trenutno je rezultat 2:2!

Vidjeli smo dakle čak četiri gola, ali poluvrijeme su obilježile i nemile scene na tribinama, gdje su se potukli navijači dva tima…

Nevjerovatan pritisak Igmana gledali smo u uvodnim minutama utakmice, kada Velež doslovno nije mogao da izađe iz svog kaznenog prostora.

U 10. minuti Čubrilo centrira iz kornera, a prizemnu loptu u mrežu šalje Ramić za 1:0!

Četiri minute poslije Hrkać interveniše ispred Ramića u posljednji čas, a u 20. minuti je Bojo bio izrazito sebičan i nije odlučio proigrati nekog od svojih saigrača, već je šutirao, a lako je to odbranio Hadžikić.

Kazna za domaće stiže već u narednom napadu. Haskić je proigrao Guliashvilija, Gruzijac centrira na drugu stativu, a tamo Vehabović iz drugog pokušaja šalje loptu u mrežu za 1:1!

Sredinom poluvremena uslijedio je kratki prekid utakmice zbog nereda na tribinama. Sve je počelo koškanjem navijača dva tima, a onda su sijevale i pesnice, piše Sport Centar.