Sedam pogodaka i trijumf Intera u Firenci, sjajni Džeko zaigrao u drugom dijelu (VIDEO)

Fiorentina je u okviru 11. kola Serije A ugostila Inter i izgubila sa 3:4.

Gosti sjajno otvaraju utakmicu i postižu gol u drugog minuti preko Barell. Već u 15. minuti na semoforu je bilo 0:2, a ovaj put strijelac je bio Martinez.

Ipak domaći se nisu predavali pa su u 33. minuti iz penala smanjili rezultat na 1:2, a siguran izvođač najstrože kazen bio je Cabral. Fiorentina je do poravnanja stigala u drugog poluvremenu golom Ikonea u 60. minuti, piše SC Sport.

Jedan od igrača Fiorentine igrao je rukom u svom šesnaestercu, te je sudija nakon konsultacija sa VAR sobom dosudio penal, siguran sa bijele tačke bio je Martinez. Fiorentina je do novog poravnanja stigla u 90. minuti nakon gola Luke Jovića.

Kada su već svi mislili da je kraj, Henrikh Mkhitaryan je iskuristio gužvu u šesnaestercu domaćih i poslao loptu u mreže za pobjedu svog tima.

Kapiten BiH Edin Džeko ušao je u igru u 61. minuti i pridonio pobjedi svog tima, a prije vodstva Intera 2:3 započeo je akciju gostiju, kao i kod gola Mkhitaryana za pobjedu.

Golove sa ove utakmice pogledajte OVDJE.