KVALIFIKACIJE ZA EURO Mađarska odnijela bodove iz Beograda (VIDEO)

Fudbalska selekcija Srbije poražena je u Beogradu od Mađarske 2:1 u meču 5. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Poveli su izabranici Dragana Stojkovića autogolom Attile Szalaija poslije samo 10 minuta igre, gol možete pogledati ovdje.

Ipak do kraja poluvremena preokrenuli su Mađari golovima Varge (34’) i Orbana (36’).

Mogli su domaći do izjednačenja u 75. minuti, ali je stativa spasila goste na stadionu “Rajko Mitić”.

Još jednu dobru priliku propustio je realizirati Gudelj za Srbiju u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena, a do kraja prijetio je i Milinkovi-Savić glavom, ali promjene rezultata nije bilo, prenio je N1.

Od ostalih jačih parova spomenimo da je Francuska savladala Irsku s 2:0, a Holandija Grčku s 3:0.