JEZIVE SCENE Policajac u Banja Luci prijeti navijaču Sarajeva: "Šta glumiš, da ti udarim šamarčinu jednu?!"

Borac je u Banjoj Luci prekinuo niz Sarajeva od četiri vezane pobjede.

Banjalučani su slavili rezultatom 1:0. Pogodak odluke postigao je Predragović u 87. minuti.

Sarajevo je kompletno drugo poluvrijeme igralo s igračem manje, nakon što je sudija Gigović u 45. minuti pokazao drugi žuti, odnosno crveni karton Muharemu Traki.

U drugom poluvremenu isključen je i trener Sarajeva Mirza Varešanović.

Zbog užasne organizacije navijači FK Sarajevo su veći dio utakmice proveli izvan stadiona.

Na Twitteru se sada pojavio i snimak sa dešavanja u Banja Luci, a na njemu se vidi rasprava pripadnika policije sa navijačima i prijetnje.

“Šta glumiš. Da ti udarim šamarčinu jednu”, između ostalog se čuje kako jedan policajac prijeti navijaču Sarajeva.