Džeko ušao sa klupe, Inter u posljednjim sekundama uspio doći do pobjede

Nogometaši Intera pobijedili su kao gosti Lecce rezultatom 2:1 u okviru 1. kola italijanske Serije A.

ABBONDANZA SCURO LEZZI/EPA

Inter je sjajno otvorio susret i poveo je već u 2. minuti kada je povratnik Romelu Lukaku iz neposredne blizine pogodio za prednost 1:0.

Gosti su do kraja prvog dijela imali više od igre i ništa nije ukazivalo da mogu kiksati protiv novog prvoligaša, ali već na startu drugog dijela doživjeli su šok.

U 48. minuti Ceesay je preciznim udarcem iskosa matirao Handanovića za 1:1.

Inter je nakon toga bacio sve karte u napadu, Džeko je ušao u igru u 67. minuti, a gosti su zatim bacili sve karte u napad. Najbolju šansu imali su u 70. minuti kada je Dumfries pogodio stativu, a kada se činilo da će ostati neriješeno, Dumfries je bukvalno u posljednjoj sekundi u 94. minuti donio veliku pobjedu Interu 2:1.