Čitav svijet je vidio kakvu klasu od igrača imamo: Poslao Cancela "po ćevape", a onda i Nevesu dao jednu porciju

Amar Dedić odigrao je svih 90 minuta u duelu Portugala i BiH (3:0) u okviru trećeg kola grupe J kvalifikacija za EURO.

Dedić, koji je bio jedan od najzapaženijih u našem timu, je nakon meča kazao da je 3:0 previsok rezultat.

“Dobro smo igrali prvo poluvrijeme dok nismo primili gol. Mislim da je 3:0 previše za ovu utakmicu. Stvarno smo zaslužili više. Imali smo prilika.

“Tužno je što smo izgubili ovako, ali idemo dalje. Slijedi nam meč sa Luksemburgom i tu idemo na pobjedu”, rekao je Amar i dodao:

“Dat ćemo sve od sebe da se odmorimo do narednog duela. Igramo kod kuće i jednostavno moramo na pobjedu. Moramo naučiti iz grešaka sa ovog susreta.”

Inače, Dedić je imao potez večeri kada je Cancelu provukao loptu kroz noge, a onda driblingom prevario i Nevesa, nakon čega mu je udarac odbranio Costa.