Bizarna scena u Italiji: Postigao fantastičan gol sa gotovo pola terena, pa sudiju ubjeđivali da ga prizna (VIDEO)

Nevjerovatna scena zabilježena je na utakmici između Beneventa i Turrisa (3:2) u italijanskoj Seriji C.

Sredinom drugog poluvremena fudbaler gostujućeg tima Francesco De Felice dao je fantastičan gol sa gotovo pola terena, ali mu je trebalo puno vremena da ubijedi sudiju da ga prizna.

Fudbaler Turrisa prebacio je golmana, lopta je ušla u gol i udarila u konstrukciju, tačnije u donji dio za koji je zakačena mreža, pa se od siline udarca vratila u teren. Sudija je to previdio, što su iskoristili igrači Beneventa koji su nastavili da igraju kao da se ništa nije dogodilo.

Uslijedili su žestoki protesti gostiju zbog šokantne odluke. Bunili su se kod sudija, neki zaradili i žute kartone, a poslije gotovo pet minuta prekida četvrti sudija je potvrdio da je lopta ušla u gol i on je konačno priznat.