Pogledajte gol u velikom turskom derbiju čije priznavanje je sve šokiralo (VIDEO)

Nevjerovatan pogodak postignut je na utakmici ženskog fudbalskog prvenstva Turske između Fenerbahcea i Bešiktaša.

Riječ je o pogotku koji su gošće postigle u četvrtoj minuti sudačke nadoknade te smanjile rezultat na 3:2, što im na kraju ipak nije pomoglo. No gol je to koji je mnoge ostavio u šoku time što ga je sutkinja priznala.

Naime, golmanica je nakon akcije domaćih uzela loptu u svoj posjed i krenula s njom prema naprijed. S leđa joj je došla napadačica Bešiktaša Donjeta Halilaj, koja joj je onda, vjerojatno iz frustracije, izbila joj glavom loptu, nakon čega ju je nogom poslala u gol.

Na iznenađenje svih, sutkinja je pokazala na centar, time priznavši gol gošći, koji im ipak nije bio dovoljan za povratak u susret, prenosi N1.

Taj bizarni pogodak, za koji je teško objasniti kako nije poništen, pogledajte u nastavku: