Bez golova na poluvremenu utakmice između Željezničara i Igmana (FOTO)

Na poluvremenu utakmice zaostale utakmice prvog kola Premijer lige BiH između Željezničara i Igmana rezultat je 0:0.

Prvu priliku na utakmici imali su domaći, nakon greške odbrane Igmana lopta je došla do Amoha koji je na kraju šutirao pravo u Ćemana.

Imao je Igman priliku u 15. minuti Denković je šutirao sa dvadesetak metara i bio je to lak plijen za Muftića.

Tri minute poslije sjajnu akcije nije realizovao na kraju Drljo, čiji je šut izblokiran. Igrao se 21. minut kada je Kosorić loše reagovao, a šut Čubrila je odbranio Muftić, piše SCSport.ba

Desetak minuta poslije ponovo je prijetio Igman, ali je Muftić odlično reagovao.

Šutirao je Mekić u 39. minuti visoko preko gola gostiju.

Nakon sjajnog kontra napada Bojo je izašao sam na golmana Muftića, ali je golman Željezničara odbranio njegov udarac.

Na kraju prvo poluvrijeme je završeno bez golova.