Benzema pogodio, ali Žuta podmornica slavila (VIDEO)

U okviru 16. kola španske La Lige, Villarreal je večeras na svom terenu savladao ekipu Real Madrida sa 2:1.

Žuta podmornica povela je na početku drugog dijela, a strijelac gola bio je Yeremy Pino u 47. minuti utakmice nakon asistencije Gerarda Morena.

Ipak, Karim Benzema uspio je da izjednači na 1:1 u 60. minuti nakon što je realizovao jedanaesterac.

Samo tri minute kasnije, Moreno je stigao i do gola nakon asistencije. Španac je pogodio, također sa bijele tačke i tako donio tri boda Villarrealu.

Za ekipu Carla Ancelottija ovo je drugi poraz u 16 odigranih utakmica, te su sada na drugoj poziciji sa utakmicom manje od Barcelone, i istim brojem bodova (38).

S druge strane Villarreal je došao na petu poziciju sa 27 bodova, gdje ima dva boda više od Athletic Bilbaoa i Betisa koji su na šestoj i sedmoj poziciji, prenosi Sport1.