BAŠ TUŽNO Ovo što se desilo Asmiru Begoviću na debiju zaprepastilo je mnoge

Sinoć je počela nova sezona engleskog Championshipa, a danas je odigrano osam utakmica 1. kola po mnogima najbolje druge lige na svijetu.

Svog predstavnika ima i BiH, pošto je Asmir Begović ovog ljeta napustio Everton i potpisao za Queens Park Rangers.

A QPR nije dobro otvorio sezonu pošto je doživio debakl na gostovanju kod Watforda.

Asmir Begović našao je svoje mjesto među stativama, ali je primio čak četiri gola u prvom poluvremenu, što se na kraju ispostavilo konačnim rezultatom 4:0 za Watford.

Već u 1. minuti mrežu Begovića je načeo Dele-Bashiru, a zatim su pogađali Louza u 20., Matheus Martins u 38. i Bayo u 43. minuti.

Inače, Begović je dobio najveću ocjenu među fudbalerima QPR-a, čak 7.5, što dovoljno govori o kakvoj se utakmici radilo.