Zvijezdu Reala oduševio transparent na tribini. Zamolio je navijača da ga uzme (VIDEO)

REAL MADRID je sinoć u Rijadu u finalu španjolskog superkupa deklasirao Barcelonu 4:1. Junak utakmice bio je Vinicius Junior, koji je u prvom poluvremenu zabio hat-trick, četvrti gol zabio je Rodrygo, a poraz Barcelone ublažio je u 34. minuti Robert Lewandowski.

Fantastičnu utakmicu ponovno je odigrao Jude Bellingham, koji je dominirao veznom linijom, bilo ga je po čitavom terenu i opet je pokazao kakva je klasa. Nakon utakmice je sa suigračima slavio 13. superkup u povijesti, a onda je na tribinama ugledao transparent, koji ga je oduševio.

Jedan navijač napravio je transparent na kojemu su on, Vinicius i Rodrygo prikazani kao likovi iz kultne videoigre Grant Theft Auto. Bellingham je došao do tribine i zamolio navijača da mu pokloni tu zastavu. Uzeo ju je i onda s njom paradirao po travnjaku pa je dao Rodrygu.