Varnice na Policama tokom utakmice: Maksimović sudiji Kesiću psovao majku

Borac je u današnjem susretu 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine slavio u Trebinju protiv Leotara rezultatom 0:1.

Banjal Lučani su do trećeg vezanog premijerligaškog trijumfa stigli pogotkom Milana Spreme iz 64. minute.

Domaćini su poslije toga ostali s igračem manje. U 68. minuti isključen je Dejan Uzelac. Iskusni stoper prvo je zbog prekršaja zaradio žuti karton, a potom je drugu javnu opomenu dobio zbog prigovora pa je morao na prijevremeno tuširanje.

Isključen je i trener domaćih Marko Maksimović. Prema izvještaju iz zapisnika utakmice, Maksimović je u psovao majku glavnom arbitru meča Draganu Kesiću iz Bosanske Gradiške. On je prethodno zaradio žuti karton zbog prigovora, piše Faktor.

To znači da Uzelac neće biti na terenu u narednom meču Leotara protiv Sarajeva, a da Maksimović neće moći na klupu…