Tok susreta: Torpedo 2-2 Sarajevo / Kraj u Gruziji, Sarajevo može biti zadovoljno

Poštovani čitatelji portala Bosnainfo, dobro došli na tekstualni prijenos susreta prvog pretkola konferencijske lige. FC Torpedo - FK Sarajevo

Sarajevo danas očekuje prva zvanična utakmica sezone, a radi se o duelu prvog pretkola Konferencijske lige u Kutaisiju.

90+7′ Kraj susreta, odlična predstava obje ekipe i na kraju realan ishod meča.

90′ Gledat će se još 6 minuta susreta.

84′ Domaća ekipa jasno želi do pobjede na svom terenu, napadaju svim silama.

66′ Nakon bure i tri gola za šest minuta, strasti su se smirile. Dva odlična slobodna udarca za domaćina ali golman Sarajeva na visina zadatka.

51′ Novi GOOOL! Sarajevo stiže do poravnanja, Dal Varešanović zabija nakon odličnog centrašuta Ziljkića!

48′ – GOL! Naredna akcija i odma je 2:1 Bugridze je pogodio

47′ – GOL! Oliveira je izjednačio na 1:1. Odlično se snašao i zatresao mrežu.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme!

45′ Kraj prvog poluvremena.

44′ Nakon mnogobrojnih promašaja Sarajeva, kazna stiže. Torpedo iz kornera kažnjava Bordo tim, domaćin vodi. Sandokhandze je pogodio mrežu.

Opsada gola Torpeda! Zeljković sa distance, odbranio je Kljajić, a onda je Ziljkić u nastavku akcije šutirao pored gola.

20′ Nakon 20 minuta susreta Sarajevo dominira i ima kontrolu lopte, šanse se redaju.

5′ Nakon kornera Varešanović je šutirao iz blizine, ali lopta je prošla za malo pored lijeve stative.

3′ Ziljkić je šutirao iz voleja, ali pogađa prečku!