Utakmica o kojoj će se pričati! Golijada na Koševu: Bordo tim ubjedljivo vodi

I drugo poluvrijeme je fenomenalno, kakva utakmica! Čini se da se jasno vidi ko je pobjednik večerašnje utakmice.

U toku je drugo poluvrijeme koje se igra sjajno. U nastavku donosimo kratki rezime prvog poluvremena.

Završeno je prvo poluvrijeme utakmice Sarajeva i Tuzle City na Koševu, a trenutni rezultat je 4:1.

Prije samog početka meča, održana je emotivna minuta šutnje u čast legende Sarajeva , Seada Jasenkovića te bojkot igrača Tuzle City zbog suđenja.

U desetoj minuti utakmice, prvi pokušaj. Hasić je pokušao iznenaditi golmana ali siguran je bio Fejzić. Minut poslije stoper Sarajeva, Đuričković je dobio žuti karton nakon povlačenja Sušića.

U 13. minuti nakon kornera, Mustafić se nije baš najbolje snašao.

Tri minute poslije odlična prilika za Tuzlu City. Mehanović se sjajno oslobodio Đuričkovića ali je bio sebičan te pucao preko gola golmana Šahinovića.

U 19. minuti Sarajevo dolazi do vodstva. Sjajnu dugu loptu je poslao Julardžija a Čataković sjajno matirao Fejzića. Jako lijepa akcija igrača Sarajeva.

Tri minute kasnije, Pantelić vraća Tuzlu u igru. Nakon loše reakcije Radovića, Pantelić je uspio postići svoj peti pogodak ove sezone.

U naredne tri minute, dva gola Sarajeva. Mustafić je odlično matirao Fejzića u 23. i 26. minuti utakmice. Odbrana Tuzle kao i da ne postoji.

U 31. minuti moglo je Sarajevo do novog gola. Čataković je šutirao preko gola a sam na drugoj strani bio je Hasić.

Svaku grešku igrača Tuzle su kažnjavali igrači Sarajeva. U 36. minuti novi gol za Čatakovića. Lijep pogodak lijevom nogom je postigao napadač Sarajeva.

Sjajno prvo poluvrijeme su odigrali igrači Sarajeva, piše Sport Centar.

I drugo poluvrijeme je fenomenalno, pao je i novi go.