Svi su u nevjerici šta rade Felix i Mudryk dok se Azpilicueti bore za život

Fudbaleri Southamptona zabilježili su iznenađujuću pobjedu protiv favorizovanog Chelseaja rezultatom 1:0 u 24. kolu Premijer lige.

Nažalost utakmica je ostala u sjenci jezivog događaja koji se desio u 74. minuti, a zbog kog je kapiten domaće ekipe hitno prebačen u bolnicu.

U 74. minutu meča Cezar Azpilicueta je pokušao glavom da spreči opasnost pred svojim golom, ali je baš u tom momentu napadač gostiju pokušao da na spektakularan način dođe do pogotka.

Sekou Mara je pokušao da izvede “makazice” i tom prilikom je nokautirao kapitena Chelseaja.

Na terenu je nastala totalna pometnja, igrači obje ekipe su odmah krenuli da dozivaju medicnski tim, vidno uznemireni.

I dok je kapiten ležao na terenu onesviješćen, Joao Felix i Mihajlo Mudryk su se dodavali s loptom, što je prilično iznerviralo mnoge.