Plavi nastavili da sramote ime kluba: Željezničar ponovo poražen od niželigaša

Fudbaleri Željezničara doživjeli su poraz i u drugom prijateljskom susretu od ekipe hrvatskog četveroligaša Neretvanca rezultatom 0:1.

željezničar neretvanac pripreme

Željezničar je imao više od igre u prvom poluvremenu. Najbliži pogotku Plavi su bili polovinom prvog dijela kada je Drljo bio u prilici. Šutirao je ofanzivac Želje, ali lopta pogađa stativu, prenio je N1.

Neretvanac do vodstva stiže u 57. minuti, a strijelac je bio Zubac. Do kraja je Željo mogao do poravnanja, ali Zubanović dva puta nije bio precizan.

Podsjetimo, u prvom pripremnom meču Željezničar je poražen od niželigaša Međugorja.

Plavi su počeli u sastavu: Muftić – Galić, Selimović, Cocalić, Radinović – Karić, Radovac – Drljo, Štilić, Amoah – Krpić.

U drugom poluvremenu priliku je dobio sljedeći tim: Mulalić, Drina, Dubačkić, Šemdin, Efendić, Mekić, Biber, Fočo, Radaković, Babaluk, Gasal.