Neobičan slučaj: Policija istražuje način na koji je igrač Aston Ville proslavio gol

U razgovorima smo s predstavnicima Brentforda i Aston Ville te pokušavamo saznati što više detalja oko tog slučaja.

Britanska policija započela je istragu oko načina proslave pogotka nogometaša Aston Ville Olivera Watkinsa u utakmici 17. kola engleske Premier lige.

Aston Villa je na gostovanju pobijedila Brentford 2:1, a najbolji strijelac ovog kluba Watkins u 85. minuti postigao je pobjednički pogodak. Nakon toga je odšetao do protivničkog gola te je kroz mrežu imao žustru poruku za nekoga u publici, a potom je u istom smjeru uperio i prst.

“U razgovorima smo s predstavnicima Brentforda i Aston Ville te pokušavamo saznati što više detalja oko tog slučaja”, poručili su iz policije, dok se sam nogometaš na ovaj način osvrnuo na vlastitu reakciju.

“Od prve minute jedna osoba s tribina me vrijeđala. Ne, nisu to bile uvrede na rasnoj osnovi, ali bilo je mnogo uvreda na osobnoj razini. Osjetio sam potrebu nakon svega vratiti mu. Nikome drugome nije bila namijenjena moja reakcija, samo njemu”, dodao je.

Nakon takve “proslave” pogotka Watkinsa na terenu je došlo i do međusobnog naguravanja većine nogometaša obje ekipe, što na kraju nije preraslo u fizički obračun.

Watkins je s devet pogodaka trenutno na diobi petog mjesta tebele najboljih strijelaca engleske Premier lige.