Na ovakvog Messija nismo navikli: Argentinac pratio protivnika do tunela, pa krenuo u obračun (VIDEO)

Fudbaleri Intera iz Miamija bili su bolji od Orlanda sa 3:1 u šesnaestini finala Liga kupa Sjeverne Amerike, a ponovo je blistao Lionel Messi.

Postigao je Argentinac dva gola, jedan u 7. i drugi u 72. minutu, a završetak prvog poluvremena će Messi pamtiti.

Vezista Orlanda Cezar Araujo je oštrim startom razbjesnio Messija, koji ga je nakon posljednjeg sudijskog zvižduka pratio i htio da se obračuna sa njim, prenosi Nova.rs.

Messija rijetko kada vidimo ovako ljutog, a Argentinac je protivnika pratio sve do tunela.

Ipak, navijače Miamija to ne treba da brine, jer su od njegovog dolaska zabilježili tri pobjede i jedni su od najgledanijih timova na svijetu u ovom trenutku.