Messi i ekipa doživjeli blamažu u Rijadu, a "sol na ranu" dodao im je jedan od šeika s tribina (VIDEO)

Al Nassr je u saudijskom Rijadu odigrao prijateljsku utakmicu protiv Inter Miamija, a američki tim ponižen je rezultatom 6:0, iako u svojim redovima imaju možda i najboljeg fudbalera svih vremena.

Cristiano Ronaldo nije nastupio za saudijski tim, ali je i Messi utakmicu počeo sa klupe.

Nassr je do 15. minute golovima Otavija, Talice i Laportea vodio 3:0, a u drugom poluvremenu Al-Nassr uspio je postići još tri gola za ukupnih 6:0 (hattrick Talisce), prenosi N1.

Lionel Messi je u igru ušao u 83. minut kako bi se rastrčao, jer je rezultat odavno bio izgubljen. Tokom televizijskog prijenosa kamere su sa Messija prešle na jednog od ultrabogatih šeika koji su bili prisutni na tribinama.

On je, spazivši da je u kadru rukama pokazao broj golova koji je tim za koji navija postigao protiv ekipe velikana svjetskog fudbala.