Loš početak priprema: Željezničar izgubio od niželigaša u Međugorju (VIDEO)

Fudbaleri Željezničara doživjeli su poraz u prijateljskom susretu od ekipe Međugorja rezultatom 2:1.

Bruno Akrapović sigurno neće po dobrom pamtiti debi na klupi Želje jer je njegov tim gubio već nakon minut igre, a strijelac je bio Bencun.

Željezničar je u narednom napadu prijetio preko Radinovića, ali je golman Međugorja odbranio.

Moglo je Međugorje povesti u 20. minuti, ali je Muftić lijepo odbranio udarac jednog fudbalera, da bi nakon toga prijetio Krpić, ali i Štilić.

Drugi gol za Međugorje u drugom poluvremenu postigao je Belmin Obradović, a sve što je Željo do kraja susreta uspio jeste gol Babaluka iz 84. minute.

Željo je stigao i do poravnanja, ali je sudija gol poništio zbog prekršaja nad golmanom Željezničara.

Željezničar će nastaviti sa pripremama u Međugorju, a sigurno da navijali velikana sa Grbavice nisu mogli biti zadovoljni…

Plavi su počeli u sastavu: Muftić, Ovčina, Galić, Cocalić, Radinović, Karić, Drljo, Štilić, Fočo, Amoah, Krpić.

Drugo poluvrijeme Željezničar: Mulalić, Radaković, Dubačkić, Zubanović, Gasal, Biber, Šemdin, Turanjanin, Babaluk, Drina, Efendić.